Fiddo od firmy Media Channel je nová aplikace pro všechny chovatele psů, která funguje podobně jako sociální sítě. Pomocí Fidda mohou majitelé psů vyhledávat nové trasy pro venčení, seznamovat se s dalšími pejskaři nebo získávat nové tipy pro péči o svá zvířata.

Aplikaci Fiddo mohou majitelé psů použít nejen na hledání nových procházkových tras, ale i dalších míst, jako jsou psí hřiště nebo třeba kavárny, kam mají psi povolený vstup. Nechybí ani přehled nejbližších veterinářů, veřejně dostupných sáčků a dalších služeb. Každou procházku si navíc uživatelé mohou zaznamenat, a mít tak přehled o tom, kudy šli a jakou vzdálenost urazili.

Součástí Fidda je také platforma pro komunikaci s ostatními pejskaři. Přes ní tak mohou uživatelé poznávat ostatní milovníky psů nebo organizovat společné vycházky. Na své zdi s nimi pak mohou sdílet fotky ze společného venčení. Pro ty, kteří potřebují poradit s výchovou psa, je v apce také Fiddo TV, kde naleznou videa a články týkající se tréninku, výživy a zdraví psů.

Prostřednictvím Fidda mohou lidé také vyhlásit pátrání po ztracených psech. Majitelé mohou do aplikace zadat fotku a údaje o psovi, včetně posledního místa a času spatření, a apka s využitím umělé inteligence odešle upozornění všem uživatelům, kteří se nacházejí v okolí. Pohyb zatoulaného mazlíčka mohou navíc díky ostatním uživatelům, kteří ho spatřili, sledovat na mapě. Aplikace Fiddo je k dispozici zdarma pro Android i iOS.